Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module
  • Air ProPump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module
  • Air ProPump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module
  • Air ProPump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module
  • Air ProPump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module သည် DFB ဆီမီးကွန်ဒတ်တာလေဆာချစ်ပ်၊ single-fiber fiber output၊ မောင်းနှင်မှုပတ် ၀ န်းကျင်၏ကျွမ်းကျင်မှုဒီဇိုင်းနှင့်လေဆာ၏လုံခြုံမှုရှိစေရန် TEC ကိုထိန်းချုပ်သည်။

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module ၏နိဒါန်း

1570nm တစ်ခုတည်းသောလှိုင်းအလျားလေဆာအရင်းအမြစ်သည်လေဆာ၏လုံခြုံ။ တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုသေချာစေရန် DFB ဆီမီးကွန်ဒတ်တာလေဆာချစ်ပ်၊ တစ်ခုတည်းသောဖိုင်ဘာထုတ်လွှတ်မှု၊ မောင်းနှင်မှု၏ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ဒီဇိုင်းနှင့် TEC ထိန်းချုပ်မှုတို့ကိုအသုံးပြုသည်။

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module ၏သွင်ပြင်လက္ခဏာ

ကျဉ်းမြောင်းသောလိုင်းအကျယ်၊

high power;

ရောင်စဉ်တန်းတည်ငြိမ်မှု။

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module ကိုအသုံးပြုခြင်း

သိုလီယမ် doped ဖိုင်ဘာစုပ်စက်၊

ဖိုင်ဘာလေဆာ;

nonlinear မှန်ဘီလူးအပေါ်သုတေသနပြု။

Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက် High Power 5w 1570nm Fiber Laser Module ၏ ၄. Optical-Electrical လက္ခဏာများ

parameter ယူနစ် တန်ဖိုးများ မှတ်စုများ
လှိုင်းအလျား operating nm 1570 ± 1 1565/1570
output ကိုပါဝါ dBm 10/20/30/33/37 စိတ်တိုင်းကျ
ရောင်စဉ်တန်းလိုင်းအကျယ် nm ¤¤ 0.1  
ဘေးထွက် mode ကိုဖိနှိပ်မှုအချိုးအစား dB > ၅၀  
ပါဝါမတည်ငြိမ်မှု
(ကာလတို ၁၅ မိနစ်)
dB 0.0 ± 0,02  
ပါဝါမတည်ငြိမ်မှု
(နှစ်ရှည် ၈ နာရီ)
dB 0.0 ± 0.05 â  
Connector - FC / APC  
အမျှင်အမျိုးအစား - SMF-28e / PM1550  
အရွယ်အစား မီလီမီတာ 260 (W) × 280 ()) × 120 (H) ခုံတန်း
150 (W) × ၁၂၅ (D) × ၃၀ (ဟ) အပိုင်း
လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်ပေးသောကိရိယာ V AC အ 110 ~ 240V, <150W ခုံတန်း
DC က 5V, <60W အပိုင်း
ဆက်သွယ်ရေးမျက်နှာပြင် - DB9 အမျိုးသမီး (RS232)  
Operating အပူချိန် -5 ~ +55  
သိုလှောင်အပူချိန် -40 ~ +85  

၅။ မြင့်မားသောစွမ်းအင် 5w 1570nm Fiber Laser Module ၏ပုံမှန်ဝိသေသလက္ခဏာကွေး

၆။ စွမ်းအင်မြင့်မားသော 5w 1570nm Fiber Laser Module ကို Pump Laser ရင်းမြစ်အတွက်ပို့ခြင်း၊ သယ်ယူပို့ဆောင်ခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးထုတ်မတင်ပို့မီစမ်းသပ်ပြီးပြီ

ထုတ်ကုန်အားလုံးတွင်အာမခံသက်တမ်း ၁-၃ နှစ်ရှိသည်။ (အရည်အသွေးအာမခံချက်ကာလပြီးနောက်သင့်လျော်သောပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုဝန်ဆောင်မှုအခကြေးငွေကိုစတင်တောင်းခံခဲ့သည်။ )

ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်၏စီးပွားရေးလုပ်ငန်းကိုတန်ဖိုးထားလေးမြတ်ပြီး ၇ ရက်ပတ်လုံးပြန်လာသည့်မူဝါဒကိုကမ်းလှမ်းသည်။ (ပစ္စည်းများကိုလက်ခံရရှိပြီးနောက် 7 ရက်);

အကယ်၍ ကျွန်ုပ်တို့၏စတိုးဆိုင်မှသင်ဝယ်ယူသောပစ္စည်းသည်အရည်အသွေးပြည့်ဝမှုမရှိပါက၎င်းတို့သည်ထုတ်လုပ်သူများ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီအီလက်ထရောနစ်နည်းဖြင့်အလုပ်မလုပ်ပါက၎င်းတို့ကိုအစားထိုးသို့မဟုတ်ပြန်အမ်းငွေအတွက်ကျွန်ုပ်တို့ထံပြန်ပို့ပါ။

ပစ္စည်းချို့ယွင်းချက်ရှိပါကပေးပို့ပြီးနောက် 3 ရက်အတွင်းကျွန်ုပ်တို့အားအကြောင်းကြားပါ။

မည်သည့်ပစ္စည်းများမဆိုပြန်အမ်းခြင်းသို့မဟုတ်အစားထိုးခြင်းအတွက်အရည်အချင်းပြည့်မှီရန်အတွက်မူလအခြေအနေတွင်ပြန်လည်ရောက်ရှိရမည်။

၀ ယ်သူသည်ကုန်ကျစရိတ်အားလုံးအတွက်တာ ၀ န်ရှိသည်။

Q: output ကိုလိုအပ်ချက်ကဘာလဲ?

A: ကျွန်ုပ်တို့တွင် 30dBm 33dBm နှင့် 37dBm ရှိပြီးသင်၏လိုအပ်ချက်နှင့်အညီပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။

Q: ဖိုင်ဘာအမျိုးအစားကဘာလဲ။

A: SM fiber သို့မဟုတ် PM fiber ။

Q: အထုပ်အတိုင်းအတာနှင့် ပတ်သက်၍ သင်၌လိုအပ်ချက်ရှိပါသလား။

A: ကျွန်တော်တို့မှာ module အမျိုးအစားနဲ့ရွေးချယ်ဖို့ benchtop ရှိတယ်။

hot Tags:: အကြီးမားဆုံးသောစွမ်းအင် 5w 1570nm Fiber Laser Module Pump Laser အတွက်ထုတ်လုပ်သူ၊ ပေးသွင်းသူများ၊ လက်ကား၊ စက်ရုံ၊ စိတ်ကြိုက်၊ အမြောက်အများ၊ တရုတ်၊

Related Category:

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

အောက်က form မှာသင့်ရဲ့စုံစမ်းရေးကော်မရှင်ပေးဖို့အခမဲ့ခံစားရပါ။ ကျနော်တို့ 24 နာရီ၌သငျ reply ပါလိမ့်မယ်။