{သော့ချက်စာလုံး} ထုတ်လုပ်သူများ

Dox Optronics သည် 1270nm ~ 1610nm CWDM သို့မဟုတ် DWDM DFB 14-PIN Butterfly fiber fiber coupled Lasers diodes များအပါအ ၀ င် Fiber Coupled Lasers diodes များပါ ၀ င်သည်။ ဓာတ်ငွေ့ရှာဖွေရေးအတွက် 1392nm 1512nm 1567nm 1653nm DFB လိပ်ပြာလေဆာ diode; 974nm 976nm 100 ~ 700 mW FBG စုပ်စက်ဖိုင်ဘာသည် SM fiber သို့မဟုတ် PM fiber နှင့်လေဆာရောင်ခြည်ကိုချိတ်ဆက်သည်။ 830nm 850nm 1310nm 1550nm 1610nm Broadband SLED ဖိုင်ဘာများ Lasers နှင့် Superluminescent diodes နှင့်ချိတ်ဆက်ထားသည်။ 1310nm 1550nm 14-PIN Buttfly အထုပ် Semiconductor Optical Amplifiers SOA ။ 793nm 808nm 915nm 976nm 1064nm 2W မှ 300W High Power fiber fiber coupled diode lasers, CWDM Coaxial DFB pigtail laser diodes စသည်ဖြင့်။
View as  
 
  • 450nm 3W High Power Fiber Coupons Laser SMA905 ကို Lab Research Testing၊ လေဆာရောင်ခြည်လွှတ်ခြင်း၊ ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ၊ ပုံနှိပ်ခြင်း၊

  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

  • 1064nm Single Mode Fiber Coupled DFB Laser Diode သည်ပြိုကွဲသောဒီဇိုင်းနှင့်အတူ subcarrier တွင်ပါ ၀ င်သောပြတ်တောက်သောတည်ဆောက်မှုကိုအသုံးပြုသည်။ စွမ်းအင်မြင့်ချစ်ပ်ကို epoxy-free နှင့် flux-free-14-pin butterfly အထုပ်တွင်တံဆိပ်ခတ်ထားပြီး thermistor၊ thermoelectric cooler နှင့် diode monitor တို့တပ်ဆင်ထားသည်။ 1064nm DFB လေဆာ diode သည်အပူချိန်ပြောင်းလဲခြင်း၊ မောင်းနှင်မှုလက်ရှိနှင့် optical တုံ့ပြန်မှုများ၌ပင်ဆူညံမှုကင်းသောကျဉ်းမြောင်းသောရောင်စဉ်များကိုထောက်ပံ့ပေးသည်။ လှိုင်းအလျားရွေးချယ်မှုကိုအမြင့်ဆုံးရရှိနိုင်သောစွမ်းအားများနှင့်ရောင်စဉ်ထိန်းချုပ်မှုတွင်အမြင့်ဆုံးစွမ်းဆောင်ရည်လိုအပ်သည့် application များအတွက်ရရှိနိုင်သည်။

  • 976nm 600mW PM FBG တည်ငြိမ်သောပွတ်လိပ်လိပ်ပြာ Pump လေဆာရောင်ခြည် diode သည် Erbium doped fiber amplifier (EDFA) အပလီကေးရှင်းများအတွက်စုပ်စက်ရင်းမြစ်များဖြစ်သည်။ fiber နှင့် laser ကိုချိတ်ဆက်ထားခြင်းဖြစ်စဉ်များနှင့်နည်းစနစ်များသည်အချိန်နှင့်အပူချိန်နှစ်ခုစလုံးတွင်အလွန်တည်ငြိမ်သောမြင့်မားသော output စွမ်းအားကိုခွင့်ပြုသည်။ လှိုင်းအလျားတည်ငြိမ်စေရန်ဆန်ခါသည် pigtail တွင်တည်ရှိသည်။ ထုတ်ကုန်များကို kink free output ыйгарымအားဖြင့် 600mW အထိရရှိနိုင်သည်။ 976nm 600mW PM FBG တည်ငြိမ်သောပွတ်လိပ်လိပ်ပြာ Pump လေဆာရောင်ခြည် diode စီးရီးစုပ်စက် module သည်ပိုမိုကောင်းမွန်သောလှိုင်းအလျားနှင့်စွမ်းအားတည်ငြိမ်မှုစွမ်းဆောင်ရည်အတွက် Fiber Bragg ဆန်ခါဒီဇိုင်းကိုအသုံးပြုသည်။ ဤထုတ်ကုန်သည် drive ၏လက်ရှိ၊ အပူချိန်နှင့် optical တုန့်ပြန်မှုအပြောင်းအလဲများကို ကျော်လွန်၍ လှိုင်းအလျားပိုမိုမြင့်မားစေရန်အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။

  • 450nm 10W Multimode Fiber Coupons Laser Diode သည် 106um fiber မှ 10W output output ကိုထောက်ပံ့ပေးသည်။ diode လေဆာသည်၎င်း၏မြင့်မားသောတောက်ပမှုနှင့်စွမ်းအားမြင့် single-emitter diodes များကိုအကျိုးရှိစွာအသုံးပြုနိုင်သော fiber design ဖြင့်ချိတ်ဆက်ပေးခြင်းဖြင့်၎င်း၏ပြိုင်ဘက်ကင်းသောယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်ထိရောက်မှုကိုထိန်းသိမ်းသည်။

  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

စိတ်ကြိုက် {သော့ချက်စာလုံး} ကို Box Optronics မှ ၀ ယ်နိုင်သည်။ ပရော်ဖက်ရှင်နယ်တရုတ် {သော့ချက်စာလုံး} ထုတ်လုပ်သူများနှင့်ပေးသွင်းသူတစ် ဦး အနေဖြင့်ကျွန်ုပ်တို့သည်ဖောက်သည်များအားပိုမိုကောင်းမွန်သောထုတ်ကုန်ဖြေရှင်းမှုများနှင့်စက်မှုလုပ်ငန်းကုန်ကျစရိတ်များကိုပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်ကူညီသည်။ {သော့ချက်စာလုံး} သည်တရုတ်နိုင်ငံတွင်အရည်အသွေးမြင့်မားရုံသာမကစျေးနှုန်းချိုသာသည်။ သင်သည်ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များကိုစျေးနှုန်းချိုသာစွာဖြင့် ၀ ယ်ယူနိုင်ပါသည်။ ထုိ့ထုပ်ထုပ်ပိုးမှုကိုလည်းထောက်ပံ့သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏တန်ဖိုးမှာ“ ဖောက်သည်ပထမ ဦး ဆုံး၊ ၀ န်ဆောင်မှုကို ဦး စားပေး၊ ယုံကြည်စိတ်ချရသောအခြေခံအုတ်မြစ်၊ နှစ်ဖက်အကျိုးတူပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှု” ဖြစ်သည်။ ပိုမိုသိရှိလိုပါကကျွန်ုပ်တို့၏စက်ရုံသို့လာရောက်ပါ။ ပိုမိုကောင်းမွန်သောအနာဂတ်နှင့်အပြန်အလှန်အကျိုးကျေးဇူးများရရှိစေရန်ကျွန်ုပ်တို့အချင်းချင်းပူးပေါင်းကြပါစို့။