Hi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်
  • Air ProHi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်
  • Air ProHi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်
  • Air ProHi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်
  • Air ProHi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်

Hi1060 Fiber 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်

ကျွန်ုပ်တို့ထံမှ Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module ကို ၀ ယ်ယူရန်ကြိုဆိုပါသည်။ ဖောက်သည်များထံမှတောင်းဆိုမှုအားလုံးကို ၂၄ နာရီအတွင်းပြန်လည်ဖြေကြားသည်။

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

Hi1060 Fiber ၏ 1.10 နိဒါန်း 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသည်

1310nm လှိုင်းအလျားတစ်ခုသောလေဆာအရင်းအမြစ်သည်လေဆာ၏လုံခြုံ။ တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုသေချာစေရန် DFB ဆီမီးကွန်ဒတ်တာလေဆာချစ်ပ်၊ single-mode ဖိုင်ဘာထွက်ရှိမှု၊

Hi1060 Fiber ၏ ၂.၃ သွင်ပြင် 1310nm Fiber Laser Module

မြင့်မားသော output ကိုပါဝါ;

ပါဝါနှင့်ရောင်စဉ်တန်းတည်ငြိမ်မှု;

Benchtop သို့မဟုတ် Module အထုပ်။

၃။ Hi1060 Fiber ၏ 1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထား

မျိုးစေ့အလင်းအရင်းအမြစ်၊

ဖိုင်ဘာလေဆာ;

nonlinear မှန်ဘီလူးအပေါ်သုတေသနပြု။

1310nm Fiber Laser Module ကိုချိတ်ဆက်ထားသော Hi1060 Fiber ၏ 4. Optical-Electrical လက္ခဏာ

parameter ယူနစ် တန်ဖိုးများ မှတ်စုများ
လှိုင်းအလျား operating nm 1310 ± 0.5  
output ကိုပါဝါ mW 10/20 စိတ်တိုင်းကျ
ရောင်စဉ်တန်းလိုင်းအကျယ် MHz ¤¤¤ 3  
ဘေးထွက် mode ကိုဖိနှိပ်မှုအချိုးအစား dB > ၅၀  
ပါဝါမတည်ငြိမ်မှု
(ကာလတို ၁၅ မိနစ်)
dB 0.0 ± 0,02  
ပါဝါမတည်ငြိမ်မှု
(နှစ်ရှည် ၈ နာရီ)
dB 0.0 ± 0.05 â  
Connector - FC / APC  
အမျှင်အမျိုးအစား - SMF-28e  
အရွယ်အစား မီလီမီတာ 260 (W) × 280 ()) × 120 (H) ခုံတန်း
90 (W) × 70 ()) × 15 (H) အပိုင်း
လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်ပေးသောကိရိယာ V AC အ 110 ~ 240V ခုံတန်း
DC က 5V / 4A အပိုင်း
ဆက်သွယ်ရေးမျက်နှာပြင် - DB9 အမျိုးသမီး (RS232)  
Operating အပူချိန် -20 ~ +65  
သိုလှောင်အပူချိန် -40 ~ +85  

1310nm Fiber Laser Module Coupled Hi1060 Fiber ၏ 5. ပုံမှန်ဝိသေသလက္ခဏာကွေး

၆။ Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module ၏သယ်ယူပို့ဆောင်ခြင်းနှင့်တာ ၀ န်ထမ်းဆောင်ခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးထုတ်မတင်ပို့မီစမ်းသပ်ပြီးပြီ

ထုတ်ကုန်အားလုံးတွင်အာမခံသက်တမ်း ၁-၃ နှစ်ရှိသည်။ (အရည်အသွေးအာမခံချက်ကာလပြီးနောက်သင့်လျော်သောပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုဝန်ဆောင်မှုအခကြေးငွေကိုစတင်တောင်းခံခဲ့သည်။ )

ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်၏စီးပွားရေးလုပ်ငန်းကိုတန်ဖိုးထားလေးမြတ်ပြီး ၇ ရက်ပတ်လုံးပြန်လာသည့်မူဝါဒကိုကမ်းလှမ်းသည်။ (ပစ္စည်းများကိုလက်ခံရရှိပြီးနောက် 7 ရက်);

အကယ်၍ ကျွန်ုပ်တို့၏စတိုးဆိုင်မှသင်ဝယ်ယူသောပစ္စည်းသည်အရည်အသွေးပြည့်ဝမှုမရှိပါက၎င်းတို့သည်ထုတ်လုပ်သူများ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီအီလက်ထရောနစ်နည်းဖြင့်အလုပ်မလုပ်ပါက၎င်းတို့ကိုအစားထိုးသို့မဟုတ်ပြန်အမ်းငွေအတွက်ကျွန်ုပ်တို့ထံပြန်ပို့ပါ။

ပစ္စည်းချို့ယွင်းချက်ရှိပါကပေးပို့ပြီးနောက် 3 ရက်အတွင်းကျွန်ုပ်တို့အားအကြောင်းကြားပါ။

မည်သည့်ပစ္စည်းများမဆိုပြန်အမ်းခြင်းသို့မဟုတ်အစားထိုးခြင်းအတွက်အရည်အချင်းပြည့်မှီရန်အတွက်မူလအခြေအနေတွင်ပြန်လည်ရောက်ရှိရမည်။

၀ ယ်သူသည်ကုန်ကျစရိတ်အားလုံးအတွက်တာ ၀ န်ရှိသည်။

Q: လှိုင်းအလျားကဘာလဲ။

A: 1270nm-1610nm ရွေးစရာရှိပါတယ်။

Q: output ကိုလိုအပ်ချက်ကဘာလဲ?

A: ကျွန်ုပ်တို့တွင် 10mW 20mW ရွေးချယ်စရာများရှိသည်၊ သင်လိုအပ်သည့်အတိုင်းလည်းစိတ်ကြိုက်ပြုပြင်နိုင်သည်။

Q: အထုပ်အတိုင်းအတာနှင့် ပတ်သက်၍ သင်၌လိုအပ်ချက်ရှိပါသလား။

A: ကျွန်တော်တို့မှာ module အမျိုးအစားနဲ့ရွေးချယ်ဖို့ benchtop ရှိတယ်။

hot Tags:: Hi1060 Fiber Coupons 1310nm Fiber Laser Module၊ ထုတ်လုပ်သူများ၊ ပေးသွင်းသူများ၊ လက်ကားရောင်းဝယ်ခြင်း၊ စက်ရုံ၊ စိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်နိုင်ခြင်း၊

Related Category:

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

အောက်က form မှာသင့်ရဲ့စုံစမ်းရေးကော်မရှင်ပေးဖို့အခမဲ့ခံစားရပါ။ ကျနော်တို့ 24 နာရီ၌သငျ reply ပါလိမ့်မယ်။