Coaxial pigtailed လေဆာ diodes

Coaxial pigtailed လေဆာ diodes များတွင် uncooled quantum well DFB လေဆာ သို့မဟုတ် FP လေဆာ ချစ်ပ်တစ်ခု၊ built-in InGaAs monitor photodiode၊ 4-pin coaxial pigtail အမျိုးအစား သို့မဟုတ် plug-in အမျိုးအစား package၊ single-mode fiber coupling device၊ SC/APC သို့မဟုတ် FC/APC optical connector နှင့် built-in optical isolator။ ၎င်း၏အလင်းရင်းမြစ်သည် ကျယ်ပြန့်သောလှိုင်းအလျားအကွာအဝေးကို 1270nm မှ 1610nm အထိ ဖုံးအုပ်ထားပြီး စုစုပေါင်းလှိုင်းအလျား 18 ခုရှိသည်။ Coaxial pigtailed laser diodes အတွက် အခြားသော ပုံမှန်တန်ဖိုးများသည် ရောင်စဉ်တန်းအကွာအဝေးအတွက် ±10nm၊ spectral bandwidth သည် 0.32nm နှင့် output power range 1MW မှ 7MW ဖြစ်သည်။ ဤထုတ်ကုန်စီးရီးကို WDM အလင်းရင်းမြစ်နှင့် ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များ၊ CWDM analog ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များ၊ CATV ပြန်လမ်းကြောင်း ဂီယာစနစ်များနှင့် အခြား analog ဂီယာစနစ်များတွင် အများဆုံးအသုံးပြုပါသည်။


BoxOptronics Coaxial pigtailed laser diodes စည်းဝေးပွဲများတွင် integral optical isolator တစ်ခုပါရှိသည်။ ဤအထီးကျန်ကိရိယာများကို ထပ်ပေါင်းထည့်ခြင်းသည် နောက်ကျောရောင်ပြန်ဟပ်မှုများကို အကာအကွယ်ပေးကာ လည်ပတ်မှုအပူချိန်အကွာအဝေးတစ်ခုလုံးရှိ သတ်မှတ်ထားသော ဗဟိုလှိုင်းအလျားတွင် အနည်းဆုံး 30 dB အလင်းအထီးကျန်မှုကို သေချာစေသည်။


BoxOptronics Coaxial pigtailed laser diodes တွင် InGaAs pigtail photodiode၊ 1270nm~1610nm CWDM လေဆာ diode၊ 1625nm 1650nm DFB လေဆာ diode၊ CWDM with TEC cooler စသည်တို့ပါဝင်သည်။

View as  
 
  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

  • MultiQuantum Well (MQW) Distributed Feedback (DFB) လေဆာများ၏ 1270nm DFB Coaxial Pigtail Laser Diode စီးရီးများကို SONET CWDM ဂီယာ၏လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးရန်အတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ စက်ပစ္စည်းများတွင် အထွက်ပါဝါမြင့်မားပြီး ကျယ်ပြန့်သော လည်ပတ်မှုအပူချိန်အကွာအဝေးပါရှိသည်။ ၎င်းတို့၏ အအေးခံထားသော၊ ရောစပ်ကာ အလုံပိတ်၊ coaxial fiber pigtailed packages များသည် intermediate-reach နှင့် long-reach applications များအတွက် မြန်နှုန်းမြင့် အလင်းအရင်းအမြစ်ကို ပံ့ပိုးပေးသည့် စရိတ်သက်သာသော နည်းလမ်းတစ်ခုဖြစ်သည်။

  • Pigtail ပါရှိသော 1290nm Coaxial DFB လေဆာဒိုင်အိုဒသည် WDM ဖိုက်ဘာအော့ပတစ် ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည့် InGaAsP/InP CWDM MQW-DFB လေဆာဒိုင်အိုဒိတ်များဖြစ်သည်။ ဤ module များသည် အပူချိန်နိမ့်သော အတိုင်းအတာနှင့် မြင့်မားသော စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ လေဆာဒိုင်အိုဒကို InGaAs မော်နီတာ PD နှင့် ပေါင်းစပ်ထားသည့် coaxial package တွင် တပ်ဆင်ထားပြီး single-mode pigtai land ဖောက်သည်များသည် ဤ 1270nm-1610nm DFB Laser Diode With Pigtail With Pigtail ကို စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ ထိပ်တန်းစျေးနှုန်းများဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။

  • 1310nm Coaxial DFB Pigtail Laser Diode သည် DFB ချစ်ပ်ကိုအသုံးပြုခြင်းကြောင့် ကောင်းမွန်သော simulation စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ အထွက်ပါဝါအား 1 မှ 4 mw အတွင်း ထိန်းချုပ်ထားသောကြောင့် ဤလေဆာ module သည် CATV၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်နှင့် analog signal ထုတ်လွှင့်မှုများတွင် အသုံးပြုရန်အတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။

  • 1330nm 2mW 4mW Coaxial DFB Pigtail laser diode သည် DFB ချစ်ပ်အသုံးပြုခြင်းကြောင့်အလွန်ကောင်းမွန်သောပုံရိပ်စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ သုံးစွဲသူ၏လိုအပ်ချက်အပေါ် မူတည်၍ output power ကို 1 မှ 4 mw အတွင်းထိန်းချုပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် CATV၊ digital နှင့် analog signal များအတွက်ဤ laser module ကိုအကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။

 12345...6 
စိတ်ကြိုက် Coaxial pigtailed လေဆာ diodes ကို Box Optronics မှ ဝယ်ယူနိုင်ပါသည်။ ပရော်ဖက်ရှင်နယ် China Coaxial pigtailed လေဆာ diodes ထုတ်လုပ်သူနှင့် ပေးသွင်းသူများထဲမှ တစ်ခုအနေနှင့်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် သုံးစွဲသူများအား ပိုမိုကောင်းမွန်သော ထုတ်ကုန်ဖြေရှင်းနည်းများကို ပေးဆောင်ရန်နှင့် လုပ်ငန်းကုန်ကျစရိတ်များကို အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် ကူညီပေးပါသည်။ Coaxial pigtailed လေဆာ diodes တရုတ်နိုင်ငံမှ ထုတ်လုပ်သည် အရည်အသွေးမြင့်ရုံသာမက စျေးသက်သာပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များကို စျေးနှုန်းချိုသာစွာဖြင့် လက်ကားရောင်းချနိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် အစုလိုက်ထုပ်ပိုးခြင်းကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏တန်ဖိုးမှာ "ဖောက်သည်ပထမ၊ ဝန်ဆောင်မှုအဦးဆုံး၊ ယုံကြည်နိုင်မှုအခြေခံအုတ်မြစ်၊ win-win ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှု" ဖြစ်သည်။ နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏စက်ရုံသို့လာရောက်လည်ပတ်ရန်ကြိုဆိုပါသည်။ ပိုမိုကောင်းမွန်သောအနာဂတ်နှင့် အပြန်အလှန်အကျိုးရှိစေရန် အချင်းချင်းပူးပေါင်းဆောင်ရွက်ကြပါစို့။