{သော့ချက်စာလုံး} ထုတ်လုပ်သူများ

အဆိုပါ Coaxial pigtailed လေဆာ diodes တစ်ခု uncooled ကွမ်တမ်ကောင်းစွာ DFB လေဆာသို့မဟုတ် FP လေဆာချစ်ပ်, built-in InGaAs မော်နီတာ photodiode, 4-pin ကို coaxial pigtail အမျိုးအစားသို့မဟုတ် plug-in ကိုအမျိုးအစားအထုပ်, Single-mode ကိုဖိုင်ဘာနားချင်းဆက်မှီကိရိယာ, SC / APC သို့မဟုတ်ပါဝင်သည် FC / APC optical connector နှင့် built-in optical isolator ။ ၎င်း၏အလင်းအရင်းအမြစ်သည်လှိုင်းအလျား ၁၂၇၀ မှ ၁၆၁၀nm အထိကျယ်ပြန့်ပြီးလှိုင်းအလျား ၁၈ ခုရှိသည်။ Coaxial pigtailed laser diodes များအတွက်အခြားပုံမှန်တန်ဖိုးများသည် Spectral range အတွက်± 10nm၊ ရောင်စဉ်တန်း bandwidth သည် 0.32nm ဖြစ်ပြီး 1MW မှ 7MW မှ output power range ဖြစ်သည်။ ဤထုတ်ကုန်စီးရီးကိုအများအားဖြင့် WDM အလင်းအရင်းအမြစ်နှင့်ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များ၊ CWDM analog ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များ၊ CATV return-path transmission systems နှင့်အခြား analog analog systems များတွင်အသုံးပြုသည်။


BoxOptronics Coaxial လေဆာရောင်ခြည် diodes အသင်းတော်များတွင်အဓိကကျသော optical isolator ကိုတပ်ဆင်ထားသည်။ ဤ isolator များထပ်ပေါင်းခြင်းသည်နောက်ပြန်ထင်ဟပ်မှုများမှအကာအကွယ်ပေးပြီးလည်ပတ်မှုအပူချိန်အကွာအဝေးတစ်ခုလုံးအတွင်းသတ်မှတ်ထားသောအလယ်လှိုင်းအလျားတွင်အနည်းဆုံး 30 dB ၏အနည်းဆုံး optical isolation ကိုသေချာစေသည်။


BoxOptronics Coaxial အရောင်မှိန်စေသောလေဆာရောင်ခြည်များတွင် InGaAs pigtail photodiode၊ ၁၂၇၀ ~ ၁၆၁၀mm CWDM လေဆာရောင်ခြည်၊ ၁၆၂၅nm ၁၆၅၀nm DFB လေဆာရောင်ခြည်၊ TEC Cooler နှင့် CWDM စသည်တို့ပါဝင်သည်။

View as  
 
  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

  • ၁၁၀၀nm-1650nm Coaxial Pigtail Ingaas Photodiode သည် coaxial package နှင့် InGaAs detector ချစ်ပ်များကိုအသုံးပြုသည်။ ၎င်းသည်စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုအလွန်နည်းပါးခြင်း၊ အနည်ဆုံးမှောင်မိုက်သောလက်ရှိ၊ ပြန်လည်နိမ့်ပါးသောဆုံးရှုံးမှု၊ ကောင်းမွန်သောပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်မှု၊ ကြီးထွားမှုကောင်းမွန်မှု၊ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၊ အသံအတိုးအကျယ်၊ ဒီထုတ်ကုန်စီးရီးကို CATV လက်ခံတဲ့နေရာ၊ analog systems မှာ optical signal နဲ့ power detectors တွေမှာအများဆုံးအသုံးပြုတယ်။

  • Multi-Quantum Well (MQW) Distributed Feedback (DFB) လေဆာ၏ 1270nm DFB Coaxial Pigtail Laser Diode စီးရီးများသည် SONET CWDM ဂီယာ၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန်အထူးဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ထုတ်ကုန်များတွင်မြင့်မားသောစွမ်းအားနှင့်ကျယ်ပြန့်သောလည်ပတ်မှုအပူချိန်အကွာအဝေးပါရှိသည်။ သူတို့ရဲ့ uncooled, hermetically တံဆိပ်ခတ်, coaxial ဖိုင်ဘာ pigtailed packages များအလယ်အလတ် - ရောက်ရှိရန်နှင့်ရှည်လျားသော - ရောက်ရှိ application များအတွက်အမြန်နှုန်းအလင်းအလင်းအရင်းအမြစ်ကိုထောက်ပံ့၏ကုန်ကျစရိတ် - ထိရောက်သောနည်းလမ်းဖြစ်သည်။

  • Pigtail နှင့်အတူ 1290nm Coaxial DFB လေဆာ Diode သည် InGaAsP / InP CWDM MQW-DFB လေဆာရောင်ခြည် diode moduleများဖြစ်သော WDM ဖိုင်ဘာအော့ပတစ်ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ဤရွေ့ကား module တွေအနိမ့်တံခါးခုံကိုလက်ရှိနှင့်မြင့်မားသောအပူချိန်မှာစွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားရှိသည်။ လေဆာရောင်ခြည် Diode ကို InGaAs monitor PD နှင့်ပေါင်းစပ်ထားသော coaxial package တစ်ခုတွင်တပ်ဆင်ထားပြီး single-mode pigtai land Clients များသည် 1270nm-1610nm DFB လေဆာ Diode နှင့် Pigtail နှင့်အတူကျွန်ုပ်တို့ထံမှစက်မှုလုပ်ငန်းများမှရရှိသောစျေးနှုန်းများကိုရရှိနိုင်သည်။

  • 1310nm Coaxial DFB Pigtail Laser Diode သည် DFB ချစ်ပ်အသုံးပြုခြင်းကြောင့်အလွန်ကောင်းမွန်သောပုံရိပ်ဖော်စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ သုံးစွဲသူ၏လိုအပ်ချက်အပေါ် မူတည်၍ output power ကို 1 မှ 4 mw အတွင်းထိန်းချုပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် CATV၊ digital နှင့် analog signal များအတွက်ဤ laser module ကိုအကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။

  • 1330nm 2mW 4mW Coaxial DFB Pigtail laser diode သည် DFB ချစ်ပ်အသုံးပြုခြင်းကြောင့်အလွန်ကောင်းမွန်သောပုံရိပ်စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ သုံးစွဲသူ၏လိုအပ်ချက်အပေါ် မူတည်၍ output power ကို 1 မှ 4 mw အတွင်းထိန်းချုပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် CATV၊ digital နှင့် analog signal များအတွက်ဤ laser module ကိုအကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။

 12345...6 
စိတ်ကြိုက် {သော့ချက်စာလုံး} ကို Box Optronics မှ ၀ ယ်နိုင်သည်။ ပရော်ဖက်ရှင်နယ်တရုတ် {သော့ချက်စာလုံး} ထုတ်လုပ်သူများနှင့်ပေးသွင်းသူတစ် ဦး အနေဖြင့်ကျွန်ုပ်တို့သည်ဖောက်သည်များအားပိုမိုကောင်းမွန်သောထုတ်ကုန်ဖြေရှင်းမှုများနှင့်စက်မှုလုပ်ငန်းကုန်ကျစရိတ်များကိုပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်ကူညီသည်။ {သော့ချက်စာလုံး} သည်တရုတ်နိုင်ငံတွင်အရည်အသွေးမြင့်မားရုံသာမကစျေးနှုန်းချိုသာသည်။ သင်သည်ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များကိုစျေးနှုန်းချိုသာစွာဖြင့် ၀ ယ်ယူနိုင်ပါသည်။ ထုိ့ထုပ်ထုပ်ပိုးမှုကိုလည်းထောက်ပံ့သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏တန်ဖိုးမှာ“ ဖောက်သည်ပထမ ဦး ဆုံး၊ ၀ န်ဆောင်မှုကို ဦး စားပေး၊ ယုံကြည်စိတ်ချရသောအခြေခံအုတ်မြစ်၊ နှစ်ဖက်အကျိုးတူပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှု” ဖြစ်သည်။ ပိုမိုသိရှိလိုပါကကျွန်ုပ်တို့၏စက်ရုံသို့လာရောက်ပါ။ ပိုမိုကောင်းမွန်သောအနာဂတ်နှင့်အပြန်အလှန်အကျိုးကျေးဇူးများရရှိစေရန်ကျွန်ုပ်တို့အချင်းချင်းပူးပေါင်းကြပါစို့။