Broadband Light Sources

Box Optronics သည် ပါဝါတည်ငြိမ်မှု C-band 1550nm နှင့် C+L band 10mW 20mW 50mW 100mW ASE Broadband Light Source၊ 1850 ~ 2000nm အလယ်အလတ်အင်ဖရာရက် 10mW 20mW ASE အလင်းရင်းမြစ်အပါအဝင် ASE Broadband Light Sources များကို ပေးစွမ်းပါသည်။ ၊ ဆေးဘက်ဆိုင်ရာပုံရိပ်ဖော်ခြင်း၊ Fiber optic ကိရိယာစမ်းသပ်ခြင်း ဇီဝဆေးဘက်ဆိုင်ရာအစပ်ဓာတ်မှန်ရိုက်ခြင်းနှင့် အခြားနယ်ပယ်များ။

Box Optronics သည် ASE Broadband Light Sources တွင် ရွေးချယ်စရာများစွာကို ပေးစွမ်းသည်၊ ကျွန်ုပ်တို့တွင် ပါဝါတည်ငြိမ်မှု 1030nm 1060nm 10mW ASE Broadband Light Source၊ Flat spectrum C-band နှင့် L-band ASE Broadband Light Source၊ 1528~1603nm 10mW C+L Band ASE Broadband Light Source၊ SMF28 ဖိုက်ဘာ FC/APC ချိတ်ဆက်ကိရိယာ။

optical fiber ASE broadband light source module သည် spectral flattening နည်းပညာကိုအသုံးပြုထားပြီး မြင့်မားသော output power ဖြင့်၊ လည်ပတ်မှုလှိုင်းအလျားသည် optical fiber အာရုံခံခြင်းကဲ့သို့သော applications များအတွက်သင့်လျော်သော C band နှင့် L band ကိုဖုံးအုပ်ထားသည်။ RS-232 အင်တာဖေ့စ်နှင့် လက်ခံကွန်ပြူတာဆော့ဖ်ဝဲလ်သည် အလင်းရင်းမြစ် module ၏ အခြေအနေကို စောင့်ကြည့်ရာတွင် လွယ်ကူချောမွေ့စေရန် ထောက်ပံ့ပေးနိုင်သည်၊ အဆိုပါ broad-band အလင်းရင်းမြစ်သည် Ytterbium doped fiber နှင့် စွမ်းဆောင်ရည်မြင့် ပန့်တာလေဆာတို့ကို အခြေခံထားသည်။ ASE spectrum သည် 1030nm 1060nm ကို ဖုံးအုပ်ထားပြီး မြင့်မားသော အထွက်ပါဝါနှင့် ကောင်းမွန်သော ပြားချပ်ချပ်၊ 2.0μm ကြိုးဝိုင်း ASE ဘရော့ဘန်း အလင်းရင်းမြစ်သည် thulium fiber laser technology နှင့် high output power ပါရှိသည်။ ရောင်စဉ်သည် 1850 ~ 2000nm ကို ဖုံးအုပ်ထားပြီး လေဆာဇီဝဗေဒ၊ ရောင်စဉ်တိုင်းတာခြင်းနှင့် အခြားအသုံးချပရိုဂရမ်များအတွက် သင့်လျော်သည်။
View as  
 
  • 850nm 10mW SLD ဘရော့ဘန်းအလင်းရင်းမြစ်သည် broadband spectrum ကိုထုတ်ပေးရန် semiconductor super radiant diode နည်းပညာကို လက်ခံပြီး တစ်ချိန်တည်းတွင် ပိုမိုမြင့်မားသော output power ရှိသည်။ အလုပ်လုပ်သောလှိုင်းအလျားကို 840nm 1310nm 1550nm နှင့် optical fiber အာရုံခံခြင်းကဲ့သို့သော applications များအတွက်သင့်လျော်သောအခြားလှိုင်းအလျားမှရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် အလင်းအရင်းအမြစ်အခြေအနေကို စောင့်ကြည့်စစ်ဆေးရာတွင် လွယ်ကူချောမွေ့စေရန် ဆက်သွယ်မှုကြားခံနှင့် လက်ခံကွန်ပြူတာဆော့ဖ်ဝဲကို ပံ့ပိုးပေးနိုင်ပါသည်။

  • 1310nm SLD broadband light source သည် semiconductor super radiant diode နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ broadband spectrum ကိုထုတ်ပေးပြီးတစ်ချိန်တည်းတွင်ပိုမိုမြင့်မားသော output power ရှိသည်။ အလုပ်လုပ်နေသောလှိုင်းအလျားကို 840nm 1310nm 1550nm နှင့်အခြားလှိုင်းအလျားများကဲ့သို့ optical fiber အာရုံခံစနစ်ကဲ့သို့အသုံးချရန်သင့်တော်သည်။ အလင်းအရင်းအမြစ်အခြေအနေကိုစောင့်ကြည့်ရန်လွယ်ကူသောဆက်သွယ်ရေး interface နှင့် host computer software တို့ကိုကျွန်ုပ်တို့ပံ့ပိုးပေးနိုင်သည်။

  • 1310nm SLD broadband light source သည် semiconductor super radiant diode နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ broadband spectrum ကိုထုတ်ပေးပြီးတစ်ချိန်တည်းတွင်ပိုမိုမြင့်မားသော output power ရှိသည်။ အလုပ်လုပ်နေသောလှိုင်းအလျားကို 840nm 1310nm 1550nm နှင့်အခြားလှိုင်းအလျားများကဲ့သို့ optical fiber အာရုံခံစနစ်ကဲ့သို့အသုံးချရန်သင့်တော်သည်။ အလင်းအရင်းအမြစ်အခြေအနေကိုစောင့်ကြည့်ရန်လွယ်ကူသောဆက်သွယ်ရေး interface နှင့် host computer software တို့ကိုကျွန်ုပ်တို့ပံ့ပိုးပေးနိုင်သည်။

  • Long Wavelength 2.0μm-band 1850~2000nm ASE Broadband Light Source သည် thulium fiber laser technology နှင့် high output power ဖြင့် အခြေခံထားသည်။

  • FBG Grating ပြုလုပ်ရန်အတွက် 1060nm ASE Broadband Light Source ကို ဖိုက်ဘာစက်စမ်းသပ်မှု၊ FBG ဆန်ခါရေးစနစ် စသည်တို့တွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

  • ကျွန်ုပ်တို့၏စက်ရုံမှ C+L Band Wide Wavelength ASE Broadband Light Source Module ကို ၀ ယ်ယူရန်စိတ်ချယုံကြည်နိုင်ပြီး၊ သင့်အား အကောင်းဆုံးရောင်းချပြီးနောက်ဝန်ဆောင်မှုနှင့် အချိန်နှင့်တစ်ပြေးညီ ပို့ဆောင်ပေးမည်ဖြစ်ပါသည်။

စိတ်ကြိုက် Broadband Light Sources ကို Box Optronics မှ ဝယ်ယူနိုင်ပါသည်။ ပရော်ဖက်ရှင်နယ် China Broadband Light Sources ထုတ်လုပ်သူနှင့် ပေးသွင်းသူများထဲမှ တစ်ခုအနေနှင့်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် သုံးစွဲသူများအား ပိုမိုကောင်းမွန်သော ထုတ်ကုန်ဖြေရှင်းနည်းများကို ပေးဆောင်ရန်နှင့် လုပ်ငန်းကုန်ကျစရိတ်များကို အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် ကူညီပေးပါသည်။ Broadband Light Sources တရုတ်နိုင်ငံမှ ထုတ်လုပ်သည် အရည်အသွေးမြင့်ရုံသာမက စျေးသက်သာပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များကို စျေးနှုန်းချိုသာစွာဖြင့် လက်ကားရောင်းချနိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် အစုလိုက်ထုပ်ပိုးခြင်းကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏တန်ဖိုးမှာ "ဖောက်သည်ပထမ၊ ဝန်ဆောင်မှုအဦးဆုံး၊ ယုံကြည်နိုင်မှုအခြေခံအုတ်မြစ်၊ win-win ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှု" ဖြစ်သည်။ နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏စက်ရုံသို့လာရောက်လည်ပတ်ရန်ကြိုဆိုပါသည်။ ပိုမိုကောင်းမွန်သောအနာဂတ်နှင့် အပြန်အလှန်အကျိုးရှိစေရန် အချင်းချင်းပူးပေါင်းဆောင်ရွက်ကြပါစို့။