Ophthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs
  • Air ProOphthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs
  • Air ProOphthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs
  • Air ProOphthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs
  • Air ProOphthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs

Ophthalmic နှင့် Medical OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs သည်မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT လျှောက်လွှာ၊ ဖိုင်ဘာထုတ်လွှင့်မှုစနစ်များ၊ ဖိုင်ဘာအော့ပတစ် gyros၊ ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူးအာရုံခံကိရိယာများ၊ diode ကို 14-pin standard butterfly အထုပ်ထဲတွင်မော်နီတာဖိုဒီဒီဒီဒီနှင့်အပူ - လျှပ်စစ်အအေး (TEC) တပ်ဆင်ထားသည်။ Module ကို single mode polarization ဖြင့် fiber ကိုထိန်းသိမ်းထားပြီး FC / APC connector ဖြင့်ချိတ်ဆက်ထားသည်။

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs ၏အကျဉ်းချုပ်

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs သည်မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT လျှောက်လွှာ၊ ဖိုင်ဘာထုတ်လွှင့်မှုစနစ်များ၊ ဖိုင်ဘာအော့ပတစ် gyros၊ ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူးအာရုံခံကိရိယာများ၊ diode ကို 14-pin standard butterfly အထုပ်ထဲတွင်မော်နီတာဖိုဒီဒီဒီဒီနှင့်အပူ - လျှပ်စစ်အအေး (TEC) တပ်ဆင်ထားသည်။ Module ကို single mode polarization ဖြင့် fiber ကိုထိန်းသိမ်းထားပြီး FC / APC connector ဖြင့်ချိတ်ဆက်ထားသည်။

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs ကိုမိတ်ဆက်ခဲ့သည်

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs သည်မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT လျှောက်လွှာ၊ ဖိုင်ဘာထုတ်လွှင့်မှုစနစ်များ၊ ဖိုင်ဘာအော့ပတစ် gyros၊ ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူးအာရုံခံကိရိယာများ၊ diode ကို 14-pin standard butterfly အထုပ်ထဲတွင်မော်နီတာဖိုဒီဒီဒီဒီနှင့်အပူ - လျှပ်စစ်အအေး (TEC) တပ်ဆင်ထားသည်။ Module ကို single mode polarization ဖြင့် fiber ကိုထိန်းသိမ်းထားပြီး FC / APC connector ဖြင့်ချိတ်ဆက်ထားသည်။

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs ၏ထူးခြားချက်များ

မြင့်မားသော output ကိုပါဝါ 7mW;

14PIN BTF Package၊

> 35nm ၏ 3dB bandwidth;

operating အပူချိန် -45 ~ + 70â;

SM ဖိုင်ဘာသို့မဟုတ် PM ဖိုင်ဘာ pigtail ။

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLD များအသုံးပြုခြင်း

Optical fiber transmission system;

Fiber optic gyroscope;

Fiber Optic Sensor၊

optical ကွက်တိဝင် tomography;

optical တိုင်းတာအလင်းအရင်းအမြစ်။

မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs ၏ Optical-Electrical လက္ခဏာများ

Parameter သင်္ကေတ min ။ စာစီစာကုံး မက်စ် ယူနစ် မှတ်စုများ
operating လက်ရှိ အိုင်တီ - 150 200 mA CW
ဖိုင်ဘာထဲမှာပါဝါ P 5.0 7.0 8.0 mW CW, အိုင်တီ = 150mA
3dB bandwidth Δ λ 30 35   nm CW
အလယ်ဗဟိုအရှည် အိုင်စီ 830 850 870 nm CW
Spectrum မော်ဂျူ - - 0.1 0.2 dB -
မျိုးသုဉ်း ER - 16 - dB CW
TEC လက်ရှိ အိုင်စီ - - 2 A TC = -45 ~ + 70â "
TEC ဗို့အား VC - - 3.5 V TC = -45 ~ + 70â "
Thermistor ခုခံ rth 9.5 10 10.5 KΩ TC = 25â "
Thermistor B ကိုစဉ်ဆက်မပြတ် B - 3950 - K -

6. မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLDs ၏ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

850nm sled diode ရောင်စဉ်။

Package ဆွဲခြင်းနှင့် PIN-OUT အဓိပ္ပာယ်သတ်မှတ်ချက် (ယူနစ် - မီလီမီတာ)

  • ပင်နံပါတ် ဒီဇိုင်းများ ပင်နံပါတ် ဒီဇိုင်းများ
    1 TEC( + ) 14 TEC(-‰‰
    2 အပူချိန် 13 ဖြစ်ရပ်မှန်မြေပြင်
    3 PD Anode 12 NC
    4 PD Cathode 11 SLD ကက်သလစ်
    5 အပူချိန် 10 SLD Anode
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

၈။ မျက်စိအထူးကုနှင့်ဆေးဘက်ဆိုင်ရာ OCT အတွက် 850nm 7mW SLEDs SLD များကိုပေးပို့ခြင်း၊ သယ်ယူခြင်းနှင့်ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးထုတ်မတင်ပို့မီစမ်းသပ်ပြီးပြီ

ထုတ်ကုန်အားလုံးတွင်အာမခံသက်တမ်း ၁-၃ နှစ်ရှိသည်။ (အရည်အသွေးအာမခံချက်ကာလပြီးနောက်သင့်လျော်သောပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုဝန်ဆောင်မှုအခကြေးငွေကိုစတင်တောင်းခံခဲ့သည်။ )

ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်၏စီးပွားရေးလုပ်ငန်းကိုတန်ဖိုးထားလေးမြတ်ပြီး ၇ ရက်ပတ်လုံးပြန်လာသည့်မူဝါဒကိုကမ်းလှမ်းသည်။ (ပစ္စည်းများကိုလက်ခံရရှိပြီးနောက် 7 ရက်);

အကယ်၍ ကျွန်ုပ်တို့၏စတိုးဆိုင်မှသင်ဝယ်ယူသောပစ္စည်းသည်အရည်အသွေးပြည့်ဝမှုမရှိပါက၎င်းတို့သည်ထုတ်လုပ်သူများ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီအီလက်ထရောနစ်နည်းဖြင့်အလုပ်မလုပ်ပါက၎င်းတို့ကိုအစားထိုးသို့မဟုတ်ပြန်အမ်းငွေအတွက်ကျွန်ုပ်တို့ထံပြန်ပို့ပါ။

ပစ္စည်းချို့ယွင်းချက်ရှိပါကပေးပို့ပြီးနောက် 3 ရက်အတွင်းကျွန်ုပ်တို့အားအကြောင်းကြားပါ။

မည်သည့်ပစ္စည်းများမဆိုပြန်အမ်းခြင်းသို့မဟုတ်အစားထိုးခြင်းအတွက်အရည်အချင်းပြည့်မှီရန်အတွက်မူလအခြေအနေတွင်ပြန်လည်ရောက်ရှိရမည်။

၀ ယ်ယူသူသည်ကုန်ကျစရိတ်အားလုံးအတွက်တာ ၀ န်ရှိသည်။

Q: သင်လိုအပ်သောအထုပ်ကားအဘယ်နည်း။

A: Box optronics သည်သင်လိုအပ်သည့်အတိုင်း package ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုပြင်နိုင်သည်။

Q: output ကိုလိုအပ်ချက်ကဘာလဲ?

A: Box optronics သည်သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။

hot Tags:: ထုတ်လုပ်သူ၊ ပေးသွင်းသူများ၊ လက်ကား၊ စက်ရုံ၊ စိတ်ကြိုက်၊ အမြောက်အများ၊ တရုတ်၊ တရုတ်နိုင်ငံတွင်လုပ်သည်၊ စျေးပေါ၊

Related Category:

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

အောက်က form မှာသင့်ရဲ့စုံစမ်းရေးကော်မရှင်ပေးဖို့အခမဲ့ခံစားရပါ။ ကျနော်တို့ 24 နာရီ၌သငျ reply ပါလိမ့်မယ်။