1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်
  • Air Pro1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်
  • Air Pro1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်
  • Air Pro1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်
  • Air Pro1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်

1510nm DFB Butterfly Fiber Laser Diode ကိုဆက်သွယ်ပေးသည်

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode စွမ်းဆောင်ရည်မြင့် DFB လေဆာ Diode သည် single mode optical fiber နှင့်ချိတ်ဆက်ထားသောဖိုင်ဘာဖြစ်သည်။ CW output စွမ်းအားများသည်လှိုင်းအလျားမှီခိုပြီး 2mW နှင့် 20mW ကြားတွင်ရှိသည်။ 14-pin လိပ်ပြာတောင်ပေါ်တွင်တပ်ဆင်ထားပြီးဖြစ်သောဤလေဆာရောင်ခြည်များသည်မော်နီတာတွင်ပါသော photodiode၊ Peltier effect thermoelectric cooler, thermistor နှင့် optical isolator တို့ပါ ၀ င်သည်။ SMF-28 သို့မဟုတ် PM optical output ဖိုင်ဘာကို SC / PC, FC / PC, SC / APC သို့မဟုတ် FC / APC connectors နှင့်အဆုံးသတ်နိုင်သည်။

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

၁၅၁၀nm DFB Butterfly Fiber ၏အနှစ်ချုပ် Laser Diode

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode စွမ်းဆောင်ရည်မြင့် DFB လေဆာ Diode သည် single mode optical fiber နှင့်ချိတ်ဆက်ထားသောဖိုင်ဘာဖြစ်သည်။ CW output စွမ်းအားများသည်လှိုင်းအလျားမှီခိုပြီး 2mW နှင့် 20mW ကြားတွင်ရှိသည်။ 14-pin လိပ်ပြာတောင်ပေါ်တွင်တပ်ဆင်ထားပြီးဖြစ်သောဤလေဆာရောင်ခြည်များသည်မော်နီတာတွင်ပါသော photodiode၊ Peltier effect thermoelectric cooler, thermistor နှင့် optical isolator တို့ပါ ၀ င်သည်။ SMF-28 သို့မဟုတ် PM optical output ဖိုင်ဘာကို SC / PC, FC / PC, SC / APC သို့မဟုတ် FC / APC connectors နှင့်အဆုံးသတ်နိုင်သည်။

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode သည်လေဆာရောင်ခြည်သုံးဒိုင်များဖြစ်ပြီးမောင်းသူနှင့်ခလုတ်မပါဘဲ။ ဤပုံစံရှိလေဆာရောင်ခြည်သည်လျှပ်စစ်အချက်ပြမှုကဲ့သို့သောဗို့အားကူးစက်မှုများ၊ ထို့ကြောင့်သင့်တော်သော power supply နှင့် mounts များကိုအသုံးပြုရန်အရေးကြီးသည်။ သဟဇာတဖြစ်သောမောင်းနှင်မှု၊ mount နှင့် thermoelectric Controller များ၏အသေးစိတ်အချက်အလက်များအားလေဆာဆက်စပ်ပစ္စည်းများကဏ္areတွင်ဖော်ပြထားသည်။

လေဆာရောင်ခြည် Diode 1510nm DFB Butterfly Fiber ၏နိဒါန်း

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode စွမ်းဆောင်ရည်မြင့် DFB လေဆာ Diode သည် single mode optical fiber နှင့်ချိတ်ဆက်ထားသောဖိုင်ဘာဖြစ်သည်။ CW output စွမ်းအားများသည်လှိုင်းအလျားမှီခိုပြီး 2mW နှင့် 20mW ကြားတွင်ရှိသည်။ 14-pin လိပ်ပြာတောင်ပေါ်တွင်တပ်ဆင်ထားပြီးဖြစ်သောဤလေဆာရောင်ခြည်များသည်မော်နီတာတွင်ပါသော photodiode၊ Peltier effect thermoelectric cooler, thermistor နှင့် optical isolator တို့ပါ ၀ င်သည်။ SMF-28 သို့မဟုတ် PM optical output ဖိုင်ဘာကို SC / PC, FC / PC, SC / APC သို့မဟုတ် FC / APC connectors နှင့်အဆုံးသတ်နိုင်သည်။

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode သည်လေဆာရောင်ခြည်သုံးဒိုင်များဖြစ်ပြီးမောင်းသူနှင့်ခလုတ်မပါဘဲ။ ဤပုံစံရှိလေဆာရောင်ခြည်သည်လျှပ်စစ်အချက်ပြမှုကဲ့သို့သောဗို့အားကူးစက်မှုများ၊ ထို့ကြောင့်သင့်တော်သော power supply နှင့် mounts များကိုအသုံးပြုရန်အရေးကြီးသည်။ သဟဇာတဖြစ်သောမောင်းနှင်မှု၊ mount နှင့် thermoelectric Controller များ၏အသေးစိတ်အချက်အလက်များအားလေဆာဆက်စပ်ပစ္စည်းများကဏ္areတွင်ဖော်ပြထားသည်။

၃။ ထူးခြားချက်များ 1510nm DFB Butterfly Fiber တွဲ၍ လေဆာရောင်ခြည်

14PIN လိပ်ပြာအထုပ်;

လှိုင်းအလျား 1510nm၊

output ကို 10mW သို့မဟုတ် 20mW;

FC / APC သို့မဟုတ် FC / PC ဖိုင်ဘာချိတ်ဆက်ထားသော connector ။

4. 1010nm DFB လိပ်ပြာအမျှင် Coupon Laser Diode ကိုအသုံးပြုခြင်း

CATV စနစ်၊

CWDM / DWDM optical ဆက်သွယ်မှု;

LAN, WAN နှင့်မက်ထရိုကွန်ရက်များ၊

CW 1510nm လေဆာအရင်းအမြစ်။

1510nm DFB လိပ်ပြာအမျှင် coupon လေဆာ Diode ၏ 5. Electro-Optical ဝိသေသလက္ခဏာများ (T = 25â "ƒ)

Parameter သင်္ကေတ အခြေအနေ min ။ စာစီစာကုံး မက်စ် ယူနစ်
လှိုင်းအလျားအလယ်ဗဟို အိုင်စီ TL = 15~35â "ƒ CW 1508 1510 1512 nm
optical output ကိုပါဝါ PO - 10 - - mW
လက်ရှိ Threshold အိုင်တီ - - 10 35 mA
ဆင်ခြေလျှောထိရောက်မှု ƞ CW output ကို 5mW 0.05 0.11 0.2 mW / mA
operating လက်ရှိ ဟုတ်ပြီ PO = 10 mW (CW) - 100 200 mA
ရောင်စဉ်တန်းလိုင်းအကျယ် LW FWHM - 3 - MHz
လေဆာရှေ့သို့ဗို့အား VF CW output ကို 10mW - 1.2 3.0 V
အမှောင်လက်ရှိ Monitor ID - - - 0.1 μA
Bandwidth (@ - 3dB) BW - - 2.5 - GHz
Side-mode ကိုဖိနှိပ်မှုအချိုး SMSR CW 35 40 - dB
optical အထီးကျန်မှုတွေ - -10 30 - - dB
ဆွေမျိုး Intensity ဆူညံသံ Rin CW, output ကိုပါဝါ 5mW - -145 - dB
TEC သတ်မှတ်ထားသောအပူချိန် Ts - 15 - 35
input impedance ZIN - 22 25 28 Ω
Thermistor လက်ရှိ ITC - 10 - 100 μA
Thermistor ခုခံ RTH TL = 25â " 9.5 10 10.5 KΩ
TEC လက်ရှိ ITEC TL = 25â, TC = 70â '' - - 1.5 A
TEC ဗို့အား VTEC TL = 25â, TC = 70â '' - - 3.5 V
TEC စွမ်းရည် Δ T TC = 70â "ƒ - - 50
Thermistor အပူချိန် - - - - 100
လှိုင်းအလျားပျံ့ (EOL) â –³Î » စမ်းသပ်ပြီး
၂၅ နှစ်တာသက်တမ်း
- - ± 0.1 nm
လှိုင်းအလျားအပူချိန်ကိန်း Î "λ / Î" T က TEC အပူချိန်
15âမှာ "35â" မှ
- 0.09 - nm / â
လှိုင်းအလျားလက်ရှိကိန်း Δ λ / Δ Ι - - 0.01 - nm / ma

၆။ အထုပ်ပုံနှင့် PIN-OUT အဓိပ္ပါယ် (ယူနစ် - မီလီမီတာ) 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode

အမျိုးအစား ၁

အမျိုးအစား ၂

လေဆာရောင်ခြည်ကို 1510nm DFB Butterfly Fiber တွဲဖက်ပြီးသယ်ယူပို့ဆောင်ခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးထုတ်မတင်ပို့မီစမ်းသပ်ပြီးပြီ

ထုတ်ကုန်အားလုံးတွင်အာမခံသက်တမ်း ၁-၃ နှစ်ရှိသည်။ (အရည်အသွေးအာမခံချက်ကာလပြီးနောက်သင့်လျော်သောပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုဝန်ဆောင်မှုအခကြေးငွေကိုစတင်တောင်းခံခဲ့သည်။ )

ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်၏စီးပွားရေးလုပ်ငန်းကိုတန်ဖိုးထားလေးမြတ်ပြီး ၇ ရက်ပတ်လုံးပြန်လာသည့်မူဝါဒကိုကမ်းလှမ်းသည်။ (ပစ္စည်းများကိုလက်ခံရရှိပြီးနောက် 7 ရက်);

အကယ်၍ ကျွန်ုပ်တို့၏စတိုးဆိုင်မှသင်ဝယ်ယူသောပစ္စည်းသည်အရည်အသွေးပြည့်ဝမှုမရှိပါက၎င်းတို့သည်ထုတ်လုပ်သူများ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီအီလက်ထရောနစ်နည်းဖြင့်အလုပ်မလုပ်ပါက၎င်းတို့ကိုအစားထိုးသို့မဟုတ်ပြန်အမ်းငွေအတွက်ကျွန်ုပ်တို့ထံပြန်ပို့ပါ။

ပစ္စည်းချို့ယွင်းချက်ရှိပါကပေးပို့ပြီးနောက် 3 ရက်အတွင်းကျွန်ုပ်တို့အားအကြောင်းကြားပါ။

မည်သည့်ပစ္စည်းများမဆိုပြန်အမ်းခြင်းသို့မဟုတ်အစားထိုးခြင်းအတွက်အရည်အချင်းပြည့်မှီရန်အတွက်မူလအခြေအနေတွင်ပြန်လည်ရောက်ရှိရမည်။

၀ ယ်ယူသူသည်ကုန်ကျစရိတ်အားလုံးအတွက်တာ ၀ န်ရှိသည်။

Q: ဘယ်လှိုင်းအလျားလိုချင်လဲ။

A: ကျွန်ုပ်တို့တွင်လှိုင်းအလျား ၁၂၇၀ မှ ၁၆၅၀nm အထိရှိသည်။

Q: output ကိုလိုအပ်ချက်ကဘာလဲ?

A: ကျွန်ုပ်တို့တွင် 10mW နှင့် 20mW ရွေးချယ်စရာများရှိပြီးသင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီလည်းစိတ်ကြိုက်ပြုပြင်နိုင်ပါသည်။

Q: ဖိုင်ဘာအမျိုးအစားလိုချင်ပါသလား

A: SM fiber သို့မဟုတ် PM fiber ။

hot Tags:: 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupons Laser Diode, ထုတ်လုပ်သူများ၊ ပေးသွင်းသူများ၊ လက်ကားရောင်းဝယ်ခြင်း၊ စက်ရုံ၊ စိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်နိုင်ခြင်း၊

Related Category:

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

အောက်က form မှာသင့်ရဲ့စုံစမ်းရေးကော်မရှင်ပေးဖို့အခမဲ့ခံစားရပါ။ ကျနော်တို့ 24 နာရီ၌သငျ reply ပါလိမ့်မယ်။