1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်
  • Air Pro1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်
  • Air Pro1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်
  • Air Pro1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်
  • Air Pro1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၊ CW / puls fiber coupled laser diode ဖိုင်ဘာမှပျမ်းမျှအားထွက်ရှိမှု ၂ မီလီမီတာမှ ၄ မီလီမီတာပို့ဆောင်ပေးသည်။ ၁၅၁၀nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်စွမ်းအင်သည်ဒေတာဆက်သွယ်ရေးစနစ်နှင့်ဆက်သွယ်ရေးစနစ်တစ်ခုတည်းသောဖိုင်ဘာဖိုင်တွဲတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ လေဆာရောင်ခြည် diode module သည် 1510nm လှိုင်းအလျားတွင်အလွန်တည်ငြိမ်သောထုတ်လွှတ်မှုကိုသေချာစေသည့်နောက်ဘက်ရှိ photodiode ကိုစောင့်ကြည့်ရန်ထုတ်လွှတ်မှုစွမ်းအားကိုထုတ်လွှတ်သည်။

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာ diode ၏အနှစ်ချုပ်

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၊ CW / puls fiber coupled laser diode ဖိုင်ဘာမှပျမ်းမျှအားထွက်ရှိမှု ၂ မီလီမီတာမှ ၄ မီလီမီတာပို့ဆောင်ပေးသည်။ ၁၅၁၀nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်စွမ်းအင်သည်ဒေတာဆက်သွယ်ရေးစနစ်နှင့်ဆက်သွယ်ရေးစနစ်တစ်ခုတည်းသောဖိုင်ဘာဖိုင်တွဲတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ လေဆာရောင်ခြည် diode module သည် 1510nm လှိုင်းအလျားတွင်အလွန်တည်ငြိမ်သောထုတ်လွှတ်မှုကိုသေချာစေသည့်နောက်ဘက်ရှိ photodiode ကိုစောင့်ကြည့်ရန်ထုတ်လွှတ်မှုစွမ်းအားကိုထုတ်လွှတ်သည်။

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည် ၂။ နိဒါန်း

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၊ CW / puls fiber coupled laser diode ဖိုင်ဘာမှပျမ်းမျှအားထွက်ရှိမှု ၂ မီလီမီတာမှ ၄ မီလီမီတာပို့ဆောင်ပေးသည်။ ၁၅၁၀nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်စွမ်းအင်သည်ဒေတာဆက်သွယ်ရေးစနစ်နှင့်ဆက်သွယ်ရေးစနစ်တစ်ခုတည်းသောဖိုင်ဘာဖိုင်တွဲတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ လေဆာရောင်ခြည် diode module သည် 1510nm လှိုင်းအလျားတွင်အလွန်တည်ငြိမ်သောထုတ်လွှတ်မှုကိုသေချာစေသည့်နောက်ဘက်ရှိ photodiode ကိုစောင့်ကြည့်ရန်ထုတ်လွှတ်မှုစွမ်းအားကိုထုတ်လွှတ်သည်။

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၏ 3. အင်္ဂါရပ်များ

1510nm DFB လေဆာ diode pigtailed;

2ž2mW Output ပါဝါ;

Coaxial အထုပ်;

built-in PD optional ကို;

FC / APC၊ FC / PC နှင့်အတူ Single Mode Fiber pigtail;

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်ကိုအသုံးပြုခြင်း

ဒီဂျစ်တယ်အချက်ပြထုတ်လွှင့်ခြင်း၊

WDM စနစ်၊

ဆက်သွယ်ရေး၊

ဒေတာဆက်သွယ်ရေး;

ဖိုင်ဘာရုပ်သံလိုင်း။

1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၏ 5. Electro-Optical လက္ခဏာများ (T = 25â„)

Parameter သင်္ကေတ အခြေအနေ min ။ စာစီစာကုံး မက်စ် ယူနစ်
အလယ်လှိုင်းအလျား အိုင်စီ PO = PF 1500 1510 1520 nm
optical output ကိုပါဝါ PF IF = ITH + 20mA 2 - - mW
လက်ရှိ Threshold အိုင်တီ   4   10 mA
operating ဗို့အား VF - - 1.2 1.5 pF
အချိန်ထ / ကျဆုံးခြင်းအချိန် TR / TF IF = ITH၊ PO = PF (၂၀-၈၀)% - - 0.4 ns
လက်ရှိစောင့်ကြည့် ငါက PO = PF 0.1 - 1 mA
စွမ်းရည် C - - 10 15 PF
ရောင်စဉ်တန်းအကျယ် (-20dB) Δ λ IF = ITH + 20mA   1.6 2.5 nm
အမှားခြေရာခံခြင်း TE - -1.0 - 1.0 dB
အမြင်အထီးကျန် ISO - 30 - - dB
2Sec အမိန့်အချင်းချင်းမော်ဂျူပုံပျက် IMD2 - - - -50 dBc
3rd အမိန့်အချင်းချင်းမော်ဂျူပုံပျက် IMD3 - - - -60 dBc
နှိုင်းယှဉ်ပြင်းထန်မှုဆူညံသံ Rin - - - -145 dB / Hz
ဘေးထွက် mode ကိုဖိနှိပ်ရိက္ခာ SMSR PO = 2mW 40 - - dB

၆။ အထုပ်ပုံနှင့် PIN-OUT အဓိပ္ပာယ် (ယူနစ် - မီလီမီတာ) ၁၅၁၀nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်။

၇။ 1010nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည်၏သယ်ယူပို့ဆောင်ခြင်းနှင့်အမှုဆောင်ခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးထုတ်မတင်ပို့မီစမ်းသပ်ပြီးပြီ

ထုတ်ကုန်အားလုံးတွင်အာမခံသက်တမ်း ၁-၃ နှစ်ရှိသည်။ (အရည်အသွေးအာမခံချက်ကာလပြီးနောက်သင့်လျော်သောပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုဝန်ဆောင်မှုအခကြေးငွေကိုစတင်တောင်းခံခဲ့သည်။ )

ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်၏စီးပွားရေးလုပ်ငန်းကိုတန်ဖိုးထားလေးမြတ်ပြီး ၇ ရက်ပတ်လုံးပြန်လာသည့်မူဝါဒကိုကမ်းလှမ်းသည်။ (ပစ္စည်းများကိုလက်ခံရရှိပြီးနောက် 7 ရက်);

အကယ်၍ ကျွန်ုပ်တို့၏စတိုးဆိုင်မှသင်ဝယ်ယူသောပစ္စည်းသည်အရည်အသွေးပြည့်ဝမှုမရှိပါက၎င်းတို့သည်ထုတ်လုပ်သူများ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီအီလက်ထရောနစ်နည်းဖြင့်အလုပ်မလုပ်ပါက၎င်းတို့ကိုအစားထိုးသို့မဟုတ်ပြန်အမ်းငွေအတွက်ကျွန်ုပ်တို့ထံပြန်ပို့ပါ။

ပစ္စည်းချို့ယွင်းချက်ရှိပါကပေးပို့ပြီးနောက် 3 ရက်အတွင်းကျွန်ုပ်တို့အားအကြောင်းကြားပါ။

မည်သည့်ပစ္စည်းများမဆိုပြန်အမ်းခြင်းသို့မဟုတ်အစားထိုးခြင်းအတွက်အရည်အချင်းပြည့်မှီရန်အတွက်မူလအခြေအနေတွင်ပြန်လည်ရောက်ရှိရမည်။

၀ ယ်ယူသူသည်ကုန်ကျစရိတ်အားလုံးအတွက်တာ ၀ န်ရှိသည်။

Q: သင်လိုအပ်သောလှိုင်းအလျားကဘာလဲ။

ဖြေ။ ။ ကျွန်တော်တို့မှာ 793nm 808nm 915nm 975nm laser diode ရှိတယ်။

Q: output ကိုလိုအပ်ချက်ကဘာလဲ?

A: Box optronics သည်သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။

hot Tags:: 1510nm Coaxial SM Pigtail LD လေဆာရောင်ခြည် Diode, ထုတ်လုပ်သူများ, ပေးသွင်းသူများ, လက်ကားရောင်းဝယ်မှု, စက်ရုံ, စိတ်ကြိုက်, အမြောက်အများ, တရုတ်, တရုတ်နိုင်ငံ၌ထုတ်လုပ်သည်စျေးပေါ, အနိမ့်စျေး, အရည်အသွေး

Related Category:

စုံစမ်းစစ်ဆေးရေး Send

အောက်က form မှာသင့်ရဲ့စုံစမ်းရေးကော်မရှင်ပေးဖို့အခမဲ့ခံစားရပါ။ ကျနော်တို့ 24 နာရီ၌သငျ reply ပါလိမ့်မယ်။